Muzyka Serca, która ukoi

Twoją Duszę... Twoją Duszę... Twoją Duszę...

Poradnik pobierania plików MP3

Jesteś tu, bo zastanawiasz się jak ściągnąć plik MP3? Dobrze trafiłeś! Jeżeli jesteś już po dokonaniu zamówienia i jego opłaceniu wystarczy stosować się do poniższych kroków i będziesz mógł szybko posłuchać moich utworów.

1. Zaksięgowanie wpłaty i zmiana statusu zamówienia

W zależności od formy płatności zaksięgowanie wpłaty może odbyć się automatycznie po kilku minutach po wpłacie (dzięki PayU) lub w ciągu 72h od momentu otrzymania przelewu (jeżeli Klient sam dokonywał przelewu przez swój bank).

2. Wysłanie wiadomości do Klienta

Po otrzymaniu wpłaty i zmianie statusu zamówienia Klient automatycznie otrzyma wiadomość od nas z linkiem umożliwiającym ściągnięcie pliku.
*Ważna informacja: plik można pobrać tylko 2 razy dlatego lepiej zachować kopię na komputerze.

3. Pobranie pliku

To już niemal ostatni krok - W wiadomości, którą Klient od nas otrzymał jest sekcja "Plik do pobrania" wraz z tabelą podzieloną na 3 kolumny. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w ostatniej kolumnie i automatycznie rozpocznie się pobieranie pliku, który został kupiony przez Klienta

4. Można już słuchać płyty!

Plik standardowo zostanie zapisany w folderze "Pobrane'" na Twoim komputerze - wystarczy go odszukać i po dwukrotnym wciśnięciu lewego przycisku myszy zostanie uruchomiony odtwarzacz multimedialny.

Nie dostałem wiadomości - co teraz?

Nie ma problemu. Najpierw sprawdź czy wiadomość nie została przeniesiona do folderu SPAM na Twojej poczcie. Jeżeli nie ma tam wiadomości od nas należy wejść na naszą stronę, zalogować się na swoje konto Klienta. Następnie przejść do sekcji "Pliki do pobrania". Tam też będzie zakupiony przez Ciebie utwór w formacie MP3.